TEST STRONY
WLP - FB WLP - TV WLP - Instagram

*ROAAAR*Stone! Nadchodzi nowy dodatek?

Hearthstone jest jedną z tych gier, która mimo gigantycznego sukcesu wciąż pnie się na przód. Zoptymalizowana rozgrywka, tona kart do uzbierania i szeroko rozwinięta kampania promocyjna to coś, co diametralnie wpływa na stale przybywającą liczbę nowych graczy (liczoną w milionach). Jak wiadomo Blizzard kocha też rozpieszczać nas nowymi dodatkami tuteż rozszerzeniami do gry - czy to bohaterskie odbijanie Czarnej Góry przed złowieszczymi siłami Nefariana, niespodziewany powrót uwięzionych do tej pory Przedwiecznych Bogów, wspólne odkrywanie świątyń w poszukiwaniu Kostura Stworzenia, kończąc na turniejach i wojnach gangów w jednym z lokalnych miasteczek. Mimo, iż otrzymaliśmy ostatni dodatek stosunkowo niedawno - 2,5 miesiąca temu - to za sprawą drobnego, najprawdopodbniej nieplanowanego przecieku znamy już nazwę kolejnego rozszerzenia. Za jego sprawą internet ostatnimi dniami został prawie całkowicie rozniesiony, a hype trwa! 
Wycinek z portfolio Lani Minelli (akt. głos.)

 

 

Lost Secrets of Un'Goro - bo tak będzie nazywał się najnowszy dodatek - swoją podstawę bierze w (UWAGA NIESPODZIANKA!) świecie WarCrafta. Jest to wbrew pozorom jedno z najciekawszych i najbardziej tajemniczych miejsc w historii całej gry. Prócz wszędzie plątających się dinozaurów i żywiołaków znajdziemy też tu zaginione świątynie tytanów. Niewykluczone, że to właśnie jakiś z nich towarzyszyć nam będzie przez całe rozszerzenie? O takim, a nie innym domyśle mówi Mkrr3 w jednym ze swoich filmów.

Jedno jest pewne: do HearthStone'a wkraczają, duże i miałe, silne i te niekoniecznie, latające i te chodzące po ziemi - Dinozaury! #MakeHunterGreatAgain? Póki co możemy się tylko domyślać. Jakie karty zafunduje nam Blizzard? Niewiadomo, ale w związku z marcową rotacją standardu, rozszerzenie to musi być ogromne! Jesteście gotowi? RAAAAWR!

YouTube: 
Embedded thumbnail for *ROAAAR*Stone! Nadchodzi nowy dodatek?
Kategorie: 

Facebook

WLP